SKO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

Artykuły

SKO - konkurs plastyczny

Przejdź do - SKO - konkurs plastyczny

W marcu odbył się konkurs plastyczno-techniczny - "Eko skarbonka". Przeznaczony był dla uczniów klas I-IV. Polegał na wykonaniu skarbonki z surowców wtórnych. Na najbliższych apelach wszyscy biorący udział otrzymają drobne upominki, a na zwycięzców czekają nagrody i dyplomy. 

Czytaj więcej o: SKO - konkurs plastyczny

"Marzenia w sakiewce ukryte"

Przejdź do - "Marzenia w sakiewce ukryte"

W ramach działalności SKO oraz z okazji Światowego Dnia Oszczędzania, na korytarzu  zawisły prace uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Pierwszaki miały za zadanie pięknie pokolorować świnkę skarbonkę, natomiast starsi wzięli udział w konkursie pt "Marzenia w sakiewce ukryte". Wszystkie prace jak zwykle były bardzo ładne wykonane, te najlepsze zostaną nagrodzone prezentami ufundowanymi przez SBL w Zakrzewie.

Plan pracy SKO.

Oszczędzanie na wesoło.

Przejdź do - Oszczędzanie na wesoło.

W maju w ramach działań SKO opiekunka p. M. Janik ogłosiła konkurs plastyczny dla klas I-III- "Wesoła moneta". Zadanie polegało na wykonaniu monety , na której miał pojawić się motyw związany z oszczędzaniem, moneta miała być wesoła i zachęcać do oszczędzania.

Czytaj więcej o: Oszczędzanie na wesoło.

Wyniki konkursu SKO

W związku ze Światowym Dniem Oszczędzania oraz w ramach działalności SKO w październiku został ogłoszony konkurs plastyczny na wykonanie plakatu zachecajacego do oszczędzania. Konkurs skierowany był do uczniów klas II-IV i miał na celu zwrócenie uwagi na problem oszczędzania, pamietając o tym, że oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale także wodę, prąd, segregujemy śmieci.

 

Czytaj więcej o: Wyniki konkursu SKO

Powitanie nowych członków SKO

Wrzesień to miesiąc, w którym w szkole pojawiają się nowe twarze, a są nimi pierwszoklasiści. Do naszej Szkolnej Kasy Oszczędności dołączyli 30 września podczas uroczystości pasowania na ucznia naszej szkoły. Uczniowie  oprócz kolorowych książeczek oszczędnościowych, na których widniała już pierwsza wpłata dokonana przez bank, otrzymali również plany lekcji, linijki z tabliczką mnożenia, długopisy i opaski ufundowane  przez SBL w Zakrzewie :) W naszym gronie powitaliśmy 17 nowych osób. Wszyscy obiecali systematycznie oszczędzać. :)

Plan pracy SKO

Regulamin SKO

Regulamin Szkolnej Kasy Oszczędnościowej

Czytaj więcej o: Regulamin SKO